Pi Türkiye’ye katılın!

Pi Network bir merkeziyetsiz uygulamalar ekosistemi olarak faaliyet gösterecek ve bu alanda yapabileceğimiz çok sayıda proje var. Bu projelerde bizimle çalışacak, uzmanlığını blokzincir dünyasını şekillendirmek üzere bizimle paylaşacak takım arkadaşları arıyoruz.

Projelerimiz:

Çeviri: Uygulamadaki dinamik içerikleri herkesin katılım sağlayabildiği bir görev havuzunda toplayarak anlık çeviri yapan ve topladığı verilerle büyüyen bir çeviri motoru.

Merkeziyetsiz kimlik doğrulama sistemi: Üyelerin, bulundukları ülkede geçerli tüm kimlik tiplerini bir görev havuzundan rastgele ve parçalanmış olarak aldığı, dolayısıyla doğrulamasını yaptığı hiçbir kimliği tamamen görmediği, tamamen güvenli ve merkeziyetsiz bir kimlik doğrulama sistemi.

E-Ticaret: Pi ile alışveriş yapılan bir E-Ticaret sitesi.

Bu projelerde bizimle birlikte çalışmak ve/veya kendi projelerinizi sunup Pi Türkiye ile bir takım kurmak için alttaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.
    Pi Türkiye projelerine katkıda bulunmak istiyorumKendi fikirlerimi/projelerimi sunmak istiyorum    Uzmanlık alanım:    3500    3500